دومین دوره رقابت های رنکینگ آزاد کشور در مناطق 6 گانه برگزار گردید


تاریخ انتشار : 30 مهر 1396 ساعت 15:31
در پی مفاد مندرج در تقویم ورزشی سال 96  ، دومین دوره رقابت های رنکینگ آزاد کشور در مناطق 6 گانه پیش بینی شده در تقویم ورزشی ، در روز های پنجشنبه و جمعه 20و 21 /  7 / 96 انجام گردید. ضمن اظهار قدردانی و امتنان از کلیه شرکت کنندگان و همچنین مسئولین برگزاری استان های میزبان نتایج حاصله به شرح زیر اعلام می گردد.
* منطقه جنوب شرق
میزبان :  کهکیلویه و بویر احمد  شهرستان یاسوج  تعداد شرکت کنندگان  38  نفر
الف  بانوان 10 نفر                                                          ب- آقایان 28 نفر
مقام اول :  ساناز برمشوری_فارس                                          مقام اول :  داریوش خورشیدی_فارس 
مقام دوم :  طاهره عیدی_فارس                                              مقام دوم :  ایلیا خوشنودی_فارس   
مقام سوم :  فرح عبدالخانی_کهکیلویه و بویر احمد                      مقام سوم :  علیرضا کریمی_ فارس     
مقام سوم : آسیه حاصلی ادیب_  کهکیلویه و بویر احمد               مقام سوم :  لطف اله کریمی_فارس              
 
* منطقه شمال شرق
میزبان : استان سمنان شهرستان گرمسار تعداد شرکت کنندگان 44 نفر
الف- بانوان  17  نفر                                                           ب- آقایان  27  نفر
مقام اول :   عسل عوض زاده _سمنان                                      مقام اول :  مهمد مهدی دهقان_خراسان رضوی      
مقام دوم :  شیما کیانوش_خراسان رضوی                                 مقام دوم :  حسین شوشتری_خراسان رضوی            
مقام سوم:   نجمه سادات ابراهیمی_خراسان رضوی                   مقام سوم :   سید جعفر سیدی زاده_خراسان رضوی        
مقام سوم:  نیلوفر عوض زاده_سمنان                                       مقام سوم :  الیاس ایزدی_خراسان جنوبی        
 
* منطقه مرکزی الف
میزبان:  استان اصفهان  شهرستان اصفهان  تعداد شرکت کنندگان 14  نفر
الف- بانوان 6 نفر                                                                 ب- آقایان 8 نفر
مقام اول :  فاطمه صفی_اصفهان                                               مقام اول :   محمد تقی معطی_مرکزی   
مقام دوم :فاطمه کریمی_اصفهان                                                مقام دوم : محمود هارونی_اصفهان      
مقام سوم:روناک شکرپور_اصفهان                                              مقام سوم :   محمد اعرابی_اصفهان           
مقام سوم : زینب ذولفقاری_ اصفهان                                          مقام سوم:   محمود هارونی_اصفهان            
* منطقه جنوب غرب
میزبان :  استان لرستان  شهرستان الیگودرز  تعداد شرکت کنندگان 45 نفر
 
الف- بانوان 13 نفر                                                               ب- آقایان 32 نفر
مقام اول :   سارا خدادادی_خوزستان                                           مقام اول :   مجتبی علیرحمی_ایلام            
مقام دوم :   مهناز نوروزی_خوزستان                                            مقام دوم :   سلمان شهبازپور_لرستان      
مقام سوم:   صباح ویسی_کرمانشاه                                           مقام سوم :   بهزاد جهانگیری_خوزستان    
مقام سوم :   مهسا سرلک_لرستان                                            مقام سوم :  حامد عبدی_کرمانشاه      
 
* منطقه شمال غرب
میزبان :  استان کردستان  شهرستان مریوان  تعداد شرکت کنندگان 52نفر
 
الف  بانوان 9 نفر                                                                ب- آقایان 43نفر
مقام اول :  افسانه صفری تملی_گیلان                                          مقام اول :   سید جلیل موسوی_گیلان
مقام دوم :  هانیه احمدی_زنجان                                                  مقام دوم:   سید حسین پیشوایی_گیلان
مقام سوم :  آسرین امانی_کردستان                                            مقام سوم :  بیت اله کریمی_گیلان
مقام سوم :  مرال طاهری_زنجان                                                 مقام سوم:   اسماعیل عاشوری_گیلان
  
* منطقه مرکزی ب
میزبان :  استان البرز  شهرستان کرج  تعدا شرکت کنندگان 45نفر
 
الف بانوان 13 نفر                                                                 ب- آقایان  33 نفر
مقام اول :  آتنا دهقانپور_تهران                                                      مقام اول :   علیرضا غفوری_تهران
مقام دوم :  ندا مظفری_البرز                                                        مقام دوم :   مجید رضوانی_البرز
مقام سوم :   سارا قلعه نویی_تهران                                              مقام سوم :  مهرداد سیفی_تهران
مقام سوم :   شادی پور هاشمی_تهران                                          مقام سوم :   حمزه اکبریان_تهران
  
 
                                                                                               کمیته مسابقات
                                                                                              انجمن دارت کشور

قبل از ثبت نام جدید، حتما لیست اعضای انجمن

دارت را از اینجا مشاهده بفرمایید

پرداخت حق عضویت سالانه

مسابقه بعدی

مسابقات آزاد کشوری - بانوان 97

محل مسابقه : تبریز
تاریخ : 1397/04/14

جدول لیگ ها

نفرات برتر در مسابقات آزاد کشوری بانوان 97

رتبه
بازیکن
امتیاز
بیشتر

نفرات برتر در مسابقات آزاد کشوری آقایان 97

رتبه
بازیکن
امتیاز
بیشتر